Menu Close

Raspored vjeronauka u 2019./2020. godini

KARLSRUHE
(Südendstr. 39, 76137 Karlsruhe)

Subota 10:00-10:45 4. razred Đurđica Trputec
Subota 10:00-10:45 6. razred don Vjekoslav Kanić
Subota 10:00-10:45 7. – 9. razred don Anto Adžamić
Subota 11:00-11:45 1. i 2. razred Đurđica Trputec
Subota 11:00-11:45 3. razred don Sebastijan Marković
Subota 11:00-11:45 5. razred don Vjekoslav Kanić
Subota 11:00-11:45 7. – 9. razred don Anto Adžamić
Srijeda 19:00-19:45 7. – 9. razred don Anto Adžamić

PFORZHEIM
(Marienstr. 2, Gemeindezentrum St. Antonius, 75172 Pforzheim)

Petak 16:00-17:00 4. – 6. razred Darko Rubčić
Petak 17:00-17:45 7. – 9. razred Darko Rubčić
Petak 17:45-18:30 7. – 9. razred Darko Rubčić
Subota 10:00-10:45 3. razred don Ivo Nedić
Subota 11:00-11:45 1.i 2. razred don Ivo Nedić

BRUCHSAL
(Justus – Knecht Gymnasium, Moltkestr. 33, 76646 Bruchsal)

Utorak 14:15-15:45 1. i 2. razred Darko Rubčić
Utorak 15:45-17:15 3. razred Darko Rubčić
Četvrtak 15:45-17:00 4. razred don Sebastijan Marković
Petak 14:15-15:45 7. – 9. razred don Ivo Nedić
Petak 15:45-17:15 5. i 6. razred don Ivo Nedić

EPPINGEN
(Kirchgasse 8, 75031 Eppingen)

Srijeda 16:00-16:45 5. – 8. razred don Anto Adžamić

KIRRLACH
(Alfred Delp Haus, Bernardusstr. 17, 68753 Waghhäusel Kirrlach)

Utorak 16:30-17:15 1. – 5. razred don Ivo Nedić
Utorak 17:15-18:00 6. – 9. razred don Ivo Nedić

MINGOLSHEIM
(Pestalozzistr. 3, 76669 Bad Schönborn)

Srijeda 14:30-16:00 6. – 8. razred don Sebastijan Marković
Srijeda 16:00-17:00 1. – 5. razred don Sebastijan Marković

BRETTEN
(Hans-Thomas str. 28, 75015 Bretten-Diedelsheim)

Četvrtak 18:30-19:15 1. – 5. razred don Sebastijan Marković
Četvrtak 19:15-20:00 6. – 10. razred don Sebastijan Marković

BADEN-BADEN
(Kapela Heilige Grab, Römerplatz 9, 76530 Baden-Baden)

Petak 15:30-16:30 1. – 4. razred don Anto Adžamić
Petak 16:30-17:30 5. – 9. razred don Anto Adžamić

GAGGENAU
(Misijski centar, Am Bahnhofsplatz 3b, 76571 Gaggenau)

Srijeda 15:00-15:45 1. i 2. razred Đurđica Trputec
Srijeda 16:00-16:45 3. razred Đurđica Trputec
Petak 15:00-15:45 4. – 6. razred Đurđica Trputec
Petak 16:00-16:45 7. – 9. razred Đurđica Trputec
Petak 17:00-17:45 7. – 9. razred Đurđica Trputec

RASTATT
(Hans Jakob Schule, Engelstr. 4, 76437 Rastatt)

Četvrtak 14:30-16:00 1. – 4. razred Đurđica Trputec
Četvrtak 16:00-17:30 5. – 8. razred Đurđica Trputec