Menu Close

Raspored vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike do početka ferija 2020.

KARLSRUHE
(Misijski centar, Sudendstr. 39, 76137 Karlsruhe)

Subota, 10:00 – 10:45 sati 7, 8. i 9. razred don Anto Adžamić
Subota, 11:00 – 11:45 sati 7, 8. i 9. razred don Anto Adžamić
Srijeda, 19:00 – 19:45 sati 7, 8. i 9. razred don Anto Adžamić
Subota, 11:00 – 11:45 sati 3. razred don Sebastijan Marković
/Đurđica Trputec, zamjena/

PFORZHEIM
(Marienstr. 2, Gemeindezentrum St. Antonius, 75172 Pforzheim)

Petak, 17:00 – 17:45 sati 7, 8. i 9. razred (prva grupa) Darko Rubčić
Petak, 17:45 – 18:30 sati 7, 8. i 9. razred (druga grupa) Darko Rubčić
Subota, 10:00 – 11:00 sati 3. razred don Ivo Nedić

BRUCHSAL
(Crkva St. Paul, Hagelkreuz 11, 76646 Bruchsal)

Utorak, 15:30 – 16:30 sati 3. razred Darko Rubčić
Petak, 16:30 – 17:15 sati 7. i 8. razred don Ivo Nedić

EPPINGEN
(Kirchgasse 8, 75031 Eppingen)

Srijeda, 16:00 – 16:45 sati 7. i 8. razred don Anto Adžamić

KIRRLACH
(Alfred Delp Haus, Bernardusstr. 17, 68753 Waghhäusel Kirrlach)

Utorak, 16:30 – 17:15 sati 3. razred don Ivo Nedić
Utorak, 17:15 – 18:00 sati 7. i 8. razred + krizmanici iz Mingolsheima don Ivo Nedić

BRETTEN
(Hans-Thomas str. 28, 75015 Bretten-Diedelsheim)

Četvrtak, 18:30 – 19:15 sati 3. razred don Sebastijan Marković
/don Ivo Nedić zamjena/
Četvrtak, 19:15 – 20:00 sati 7. i 8. razred don Sebastijan Marković
/don Ivo Nedić zamjena/

GAGGENAU
(Misijski centar, Am Bahnhofsplatz 3b, 76571 Gaggenau)

Srijeda, 16:00 – 16:45 sati 3. razred Đurđica Trputec
Petak, 16:00 – 16:45 sati 7, 8. i 9. razred (prva grupa) Đurđica Trputec
Petak, 17:00 – 17:45 sati 7, 8. i 9. razred (druga grupa) Đurđica Trputec

RASTATT
(Crkva Herz Jesu im Dörfel, Carl-Friedrich-Straße 10, 76437 Rastatt)

Četvrtak, 15:00 – 15:45 sati 3. razred Đurđica Trputec
Četvrtak, 16:00 – 16:45 sati 7. i 8. razred Đurđica Trputec

BADEN-BADEN
(Crkva St. Joseph – Lichentaler Str. 90A, 76530 Baden-Baden)

Petak, 17:30 do mise 3, 7. i 8. razred don Anto Adžamić

KEHL
(Crkva St. Johannes Nepomuk, Gustav-Weis-Straße 2, 77694 Kehl)

Srijeda, 17:00 – 17:45 sati 3. razred don Ivo Nedić
Srijeda, 18:00 – 18:45 sati 7, 8. i 9. razred don Ivo Nedić