Upisnica za vjeronauk

Raspored vjeronauka Bruchsal

Termin

Razred

Vjeroučitelj

Utorak, 14:00 – 14:40 sati

1. i 2. razred

don Ivo Nedić

Utorak, 14:45 – 15:25 sati

3. razred (prvopričesnici)

don Ivo Nedić

Utorak, 15:30 – 16:10 sati

4. i 5. razred

Darko Rubčić, past. suradnik

Utorak, 16:15 – 16:55 sati

6. i 7. razred

Darko Rubčić, past. suradnik

Utorak, 17:00 – 17:40 sati (dva puta mjesečno)

8. i 9. razred (krizmanici kojima je odgođena krizma)

Darko Rubčić, past. suradnik

Raspored vjeronauka Gaggenau

Termin

Razred

Vjeroučitelj

Srijeda, 1. grupa 15:00 – 15:45 sati

1. i 2. razred

Đurđica Trputec, past. suradnica

Srijeda, 2. grupa 15:45 – 16:30 sati

3. razred (prvopričesnici)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Srijeda, 3. grupa 16:30 – 17:15 sati

5. i 6. razred

Đurđica Trputec, past. suradnica

Petak, 1. grupa 15:00 – 15:45 sati

4. razred

Đurđica Trputec, past. suradnica

Petak, 2. grupa 16:00 – 16:45 sati

Novi krizmanici (7., 8. i 9.razred) + prošlogodišnji

(kojima je odgođena krizma)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Petak, 3. grupa 17:00 – 17:45 sati

Prošlogodišnji krizmanici (kojima je odgođena krizma)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Raspored vjeronauka Karlsruhe

Termin

Razred

Vjeroučitelj

Utorak, 16:00 – 16:45 sati

4. razred (1. grupa)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Utorak, 17:00 – 17:45 sati

4. razred (2. grupa)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Srijeda, 19:00 – 19:45 sati

7., 8. i 9.razred (stari i novi krizmanici)

don Anto Adžamić

Subota, 10:00 – 10:45 sati

1. razred

Đurđica Trputec, past. suradnica

Subota, 11:00 – 11:45 sati

2. razred

Đurđica Trputec, past. suradnica

Subota, 10:00 – 10:45 sati

3. razred (prvopričesnici)

don Sebastijan Marković

Subota, 11:00 – 11:45 sati

3. razred (prvopričesnici)

don Sebastijan Marković

Subota, 10:00 – 10:45 sati

5. razred

don Vjekoslav Kanić

Subota, 11:00 – 11:45 sati

6. razred

don Vjekoslav Kanić

Subota, 11:00 do 11:45 sati

7., 8. i 9.razred (stari i novi krizmanici)

don Anto Adžamić

Raspored vjeronauka Pforzheim

Termin

Razred

Vjeroučitelj

Petak, 16:00 – 16:45 sati

4., 5. i 6. razred

Darko Rubčić, past. suradnik

Petak, 17:00 – 17:45 sati

7., 8. i 9. razred (stari i novi krizmanici) – 1. grupa

Darko Rubčić, past. suradnik

Petak, 17:45 – 18:30 sati

7., 8. i 9. razred (stari i novi krizmanici) – 2. grupa

Darko Rubčić, past. suradnik

Subota, 10:00 – 10:45 sati

3. razred (prvopričesnici)

don Ivo Nedić

Subota, 11:00 – 11:45 sati

1. i 2. razred

don Ivo Nedić

Raspored vjeronauka Rastatt

Termin

Razred

Vjeroučitelj

Četvrtak, 14:30 – 15:30 sati

4. razred + prvopričesnici (3. razred)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Četvrtak, 15:30 – 16:30 sati

1. i 2. razred + prvopričesnici (3. razred)

Đurđica Trputec, past. suradnica

Četvrtak, 16:30 – 17:30 sati

Novi krizmanici (7., 8. i 9. razred) + prošlogodišnji

(kojima je odgođena krizma)

Đurđica Trputec, past. suradnica